Clash Royale

سازندگان بازی Clash of Clans اکنون بازی چند نفره آنلاین دیگری ارائه کرده اند که شامل خانواده های سلطنتی و شخصیت های محبوب Clash است به نام Clash Royale. دهها کارت جمع آوری کنید و ارتقا دهید شامل سربازان کلش آف کلنز، جادوها و دفاع هایی که می شناسید و دوست دارید و همچنین اعضاء خانواده سلطنتی: شاهزاده ها، شوالیه ها، بچه اژدها ها و غیره. پادشاهان و شاهزاده های دشمن را از برج و بارویشان پایین بکشید تا حریفانتان را شکست دهید و برنده جایزه ها، تاج ها و افتخار شوید. یک قبیله تشکیل دهید تا کارت هایتان را به اشتراک بگذارید و گروه جنگجویان خودتان را بسازید.

Clash of Clans

بازی Clash of Clans یک بازی ویدئویی در سبک استراتژیک و با پرداخت درون برنامه ای است. این بازی در یک دنیای فانتزی ثابت اتفاق می افتد که در آن هر بازیکن رئیس یک دهکده است. وظیفه بازیکنان در Clash of Clans ساختن شهرهای خود با استفاده از منابعی است که با حمله به سایر بازیکنان با استفاده از قابلیت های جنگی موجود در بازی به دست می آورند.

Smash Hit

در بازی Smash Hit سفری فرا واقعی به بعدی از دنیایی دیگر داشته باشید. در هماهنگی با صدا و موسیقی حرکت کنید و همه چیز را در سر راه خود بشکنید! این بازی نیاز به توجه، تمرکز و زمان بندی دارد تا بتوانید نه تنها تا دورترین جای ممکن حرکت کنید بلکه اشیای زیبای شیشه ای که بر سر راهتان هستند را بشکنید.

Shine Runner

در بازی Shine Runner قایق فن دار خود را روشن کرده و در آب های گل آلود نهرهای پشت جنگل حرکت کنید. در محیط قابل تخریب اطراف که پر است از کلبه های خرابه مردابی، قایق های ماهیگیری کهنه، مرغدانی، تمساح و غیره، همه چیز را بشکنید و به پیش بروید. محموله بار خود را با نوشیدنی moonshine، علف، روغن مار و سایر اجناس قاچاق پر کنید و آنها را به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد می دهد در یک مسابقه خشن 10 روزه برای سود و افتخار بفروشید.

Tony Hawk's Project 8

بازی Tony Hawk's Project 8 یک بازی ویدئویی اسکیت بورد است. بازی در زادگاه اسکیت بازها در ساربربیا شروع می شود. پس از وارد شدن به خیابان های اصلی، یک تیم توسط "تونی هاوک" ساخته می شود. این تیم پروژه 8 نامیده می شود و شامل هشت اسکیت باز است. بازیکنان از رتبه 200 بازی را شروع می کنند و با انجام دادن چالش ها و رسیدن به اهداف تعیین شده رتبه شان به مرور بهبود می یابد.

Riviera: The Promised Land

بازی Riviera: The Promised Land یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی است. 1000 سال از جنگ بین Asgard قلمرو خدایان و Utgard سرزمین شیاطین گذشته و حال در جزیره شناور "ریویرا" نشانه هایی از بازگشت شیاطین پدیدار شده است. حال که دیگر خدایان حضور ندارند، یک جنگ دیگر به معنای نابودی قطعی Asgard است. تصمیم بر آن می شود که "ریویرا" نابود شود و فرشته هایی به نام Ein و Ledah مأمور به انجام رساندن این وظیفه می شوند. دو فرشته در سرزمین موعود فرود آمده اند.