Beach Buggy Racing

بازی Beach Buggy Racing یک بازی مسابقه ماشین سه بعدی و شگفت انگیز است که در آن باید مسابقه دهید، جمع آوری کنید، ارتقاء دهید و برنده شوید. در این بازی شما باید با رقبایی که هر کدام شخصیت و توانایی متفاوتی دارند در مسیرهای متنوع به مسابقه بپردازید. همچنین می توانید انواع اتومبیل ها را باز کرده و ارتقاء دهید.

Beach Buggy Blitz

بازی Beach Buggy Blitz یک بازی جذاب و هیجان آور ماشینی می باشد که در آن شما با ماشین های مختلفی که در اختیار دارید به مسابقه با رقیبان می پردازید. مکان مسابقه در یک جزیره ی گرمسیری مرموز می باشد و برای دست یابی به ماشین های جدید باید در طول مسیر سکه ها را جمع آوری کنید! با افزایش سکه ها قادرید که علاوه بر ارتقا دادن اتومبیل خود و باز کردن ماشین هایی بهتر و حرفه ای تر شخصیت های جدیدی را نیز به بازی بیاورید تا هیجان چند برابر شود.

MineCraft Pocket Edition

در بازی Minecraft شما به صورت آزادانه به ساخت و ساز می پردازید و یک شهر رویایی با تمام امکانات و به زیباترین شکل ممکن را آماده می کنید! در بازی ماین کرافت ساخت و ساز بسیار راحت است، حتی همه بلوک ها و شکل هایی که می خواهید را در ابعاد مختلف در اختیار دارید و تنها کاری که لازم است انجام دهید آن است که به بهترین شکل ممکن این بلوک ها را کنار هم قرار دهید. بازی MineCraft Pocket Edition دارای بخش آنلاین نیز است که می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و حتی امتیازات خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.

Active Soccer 2

بازی Active Soccer 2 یک بازی فوتبال نوآورانه کم حجم و سریع و هیجان انگیز است که قابلیت مدیریت بازیکنان از زاویه دید بالا را فراهم می آورد. یاد گرفتن کنترل های این بازی آسان ولی حرفه ای شدن در آنها سخت است! در این بازی شما کنترل کامل را در دست دارید و اهداف از پیش تعیین شده و تصمیمات کامپیوتری وجود ندارد.

Crashlands

بازی Crashlands یک بازی ماجراجویی، اکشن، نقش آفرینی جذاب و پرطرفدار است که در آن باید مهارت کسب کنید، مبارزه کنید و حیوانات وحشی را رام کنید و به تسخیر خود درآورید. داستان بازی از این قرار است که یک راننده کامیون کهکشانی توسط یک بیگانه تهدید می شود و از خط خارج می شود، اکنون شما باید رد این بیگانه را بگیرید و به یک سیاره ناشناخته و بیگانه سفر کنید و قبل از اینکه بیگانگان شما را نابود کنند شما آنها را نابود نمایید! در این بازی بازیکنان باید مصالح مختلفی را برای ساخت یک خانه جمع آوری کنند، زیرا زنده ماندن در این دنیای خطرناک بسیار دشوار است.

Radiant HD

در بازی Radiant HD شما وظیفه دارید فضا را از وجود دشمنان پاک کنید. در این بازی دشمنان کهکشان را به تصرف خود در آورده اند و شما با استفاده از سفینه فضایی که بازی در اختیارتان قرار می دهد باید بدون توقف به دشمنان فضایی تیراندازی کنید. حتی می توانید برای منهدم سازی گلوله هایی که به سمت شما می آیند از تیراندازی استفاده کنید. بازی به ۳ قسمت بزرگ، که هر قسمت دارای ۱۰۰ مرحله می باشد تقسیم شده است.