DEAD TRIGGER

بازی DEAD TRIGGER یک بازی تیراندازی اول شخص و سرعتی برای کشتن زامبی هاست. در این بازی باید دسته های زامبی های تشنه به خون را نابود کنید، از منابع حیاتی محافظت کنید، بقیه بازماندگان را نجات دهید، از منطقه امن محافظت کنید، در شهر به جستجو بپردازید و از حقیقت پشت این ماجراها پرده برداری کنید.

Magic Rampage

بازی Magic Rampage یک بازی هیجان انگیز در سبک سکو و پرشی است که سبک نقش آفرینی و مبارزه ای را ترکیب کرده است. در این بازی می توانید شخصیتتان را طراحی کنید و همچنین از دهها سلاح موجود، از چاقو گرفته تا چوب های جادویی استفاده کنید. هر یک از دخمه های بازی دارای موانع، دشمنان و نقاط مخفی جدیدی برای مواجهه و کشف کردن است.

Aurora Quarantine 2

بازی Aurora Quarantine 2 یک بازی غیر معمول است که مهارت و هوش بازیکن را مورد آزمون قرار می دهد. در این بازی سبک ماجراجویی و حفظ تعادل توپ با هم ادغام شده و یک داستان کارآگاهی جذاب در محیطی واقع گرایانه اتفاق می افتد.

BADLAND

بازی BADLAND که برنده بازی سال شده یک بازی سکو پرشی در سبک اکشن و ماجراجویی است که در یک جنگل زیبا با موجودات، درختان و گل های گوناگون اتفاق میافتد. با اینکه این جنگل به ظاهر زیبا و رویایی به نظر می رسد ولی مشکل بزرگی در آن وجود دارد. بازیکن در این بازی باید کنترل یکی از ساکنان جنگل را به دست بگیرد و از ماجرا سر در بیاورد و همچنین تعداد زیادی از تله های عجیب و موانع را در راه خود کشف کند.

Clash Royale

سازندگان بازی Clash of Clans اکنون بازی چند نفره آنلاین دیگری ارائه کرده اند که شامل خانواده های سلطنتی و شخصیت های محبوب Clash است به نام Clash Royale. دهها کارت جمع آوری کنید و ارتقا دهید شامل سربازان کلش آف کلنز، جادوها و دفاع هایی که می شناسید و دوست دارید و همچنین اعضاء خانواده سلطنتی: شاهزاده ها، شوالیه ها، بچه اژدها ها و غیره. پادشاهان و شاهزاده های دشمن را از برج و بارویشان پایین بکشید تا حریفانتان را شکست دهید و برنده جایزه ها، تاج ها و افتخار شوید. یک قبیله تشکیل دهید تا کارت هایتان را به اشتراک بگذارید و گروه جنگجویان خودتان را بسازید.

Clash of Clans

بازی Clash of Clans یک بازی ویدئویی در سبک استراتژیک و با پرداخت درون برنامه ای است. این بازی در یک دنیای فانتزی ثابت اتفاق می افتد که در آن هر بازیکن رئیس یک دهکده است. وظیفه بازیکنان در Clash of Clans ساختن شهرهای خود با استفاده از منابعی است که با حمله به سایر بازیکنان با استفاده از قابلیت های جنگی موجود در بازی به دست می آورند.