تعرفه ها و قیمت محصولات، سرویس و خدمات

محتوای صوتی و تصویری در کلیه سرویسهای شرکت ایلا نرم افزار بر اساس مجوز سامانه نمایش درخواستی از معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برروی زیرساخت آی پی مدیا ارایه میگردد. بسیاری از محتوای ارایه شده برروی می باکس شامل بازیهای تلویزیونی و فیلم و سریال و شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان ارایه میگردند. تعدادی از محتوای صوتی و تصویری و بازیهای تلویزیونی در قالب آبونمان ماهیانه عرضه میشوند. جهت استفاده از این گونه محتواها، آبونمان در بسته های ویژه طلایی، نقره ای و برنزی به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه از طریق فروشگاه سایت شرکت ایلا نرم افزار قابل خرید میباشد. 

می باکس

کنسول بازی می باکس

بسته کامل کنسول بازی می باکس، شامل یک دستگاه کنسول بازی می باکس، یک دستگاه گیم پد مخصوص می باکس به همراه اتصال دهنده USB بدون سیم، دستگاه کنترل از راه دور، آداپتور و کابل اتصال HDMI میباشد. جهت استفاده از این دستگاه نیاز به دو باطری سایز AAA (نیم قلمی) برای کنترل از راه دور و دو باطری سایز AA (قلمی) برای گیم پد میباشد.

قیمت: 7,900,000ریال
گیم پد می باکس

گیم پد می باکس

یک دستگاه گیم پد مخصوص می باکس به همراه اتصال دهنده USB بدون سیم جهت استفاده با کنسول می باکس به عنوان گیم پد جایگزین یا گیم پد دوم برای بازیهای دو نفره.

قیمت: 1,800,000 ریال
نصب در محل

خدمات نصب در محل

در صورتیکه نیاز به نصب در محل داشته باشید، تکنسین های ما آماده ارایه خدمات نصب دستگاه در محل میباشند. خدمات نصب در محل شامل اتصال دستگاه به تلویزیون، راه اندازی و ثبت دستکاه با آدرس ایمیل شما و آموزش اولیه استفاده از دستگاه به مدت ۱۵ دقیقه میباشد.

قیمت: 350,000 ریال
اشتراک می باکس

آبونمان

جهت آن دسته از محتوای ویدیویی، صوتی و بازیهای تلویزیونی که به صورت رایگان ارایه نمی شوند، شما میتوانید با پرداخت هزینه آبونمان ماهیانه از کلیه محتواهای موجود برروی فروشگاه به صورت کامل استفاده نمایید.

قیمت: 150,000 ریال