کنسول بازی می باکس

می باکس یک کنسول چند منظوره است که هدف اصلی از ارایه آن، ترکیب امکانات ارایه بازیهای تلویزیونی در کنار سرویس های ویدیوی درخواستی و آی پی تی وی است. با توجه به گسترش شبکه اینترنت و ارزان شدن دسترسی به این شبکه، سرویسهای بازیهای تلویزیونی پیشرفته، آی پی تی وی و ویدیوی درخواستی بیش از پیش در حال گسترش میباشد. شرکت ایلا نرم افزار به عنوان اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه تولید زیرساخت حرفه ای آی پی تی وی و ویدیوی درخواستی با بیش از ۱۶ سال تجربه کاری تا کنون و تولید سخت افزارهای پیشرفته، اکنون محصول جدید را ارایه نموده تا همه نیازهای یک خانواده را یکجا پاسخ دهد.

با داشتن این کنسول علاوه بر استفاده از بازیهای تلویزیونی متنوع میتوانید از آرشیو صدها فیلم و سریال، فیلم های مورد علاقه خود را مشاهده کنید. در طراحی و ساخت این محصول دقت شده تا تمام نیازهایی که مدتها جای خالی آن را در کنار تلویزیون خود حس میکردید و حتی تلویزیونهای هوشمند نیز به آن پاسخ ندادند در نظر گرفته شود. با این کنسول میتوانید از مجموعه بزرگی از بازیهای تلویزیونی لذت ببرید، صدها فیلم و سریال و کارتون را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا برروی دستگاه خود دانلود کنید، تصویر موبایل اندروید و یا اپل خود را برروی صفحه تلویزیون ببینید، با اتصال فلش و یا هارددیسک یو اس بی، فیلم هایی را که از اینترنت دانلود کرده اید با هر فرمتی که باشد به همراه زیر نویس برروی تلویزیون خود با کیفیت بسیار بالا ببینید، توسط تلویزیون خود به اینترنت متصل شوید و به راحتی و با استفاده از ماوس و کیبورد کار کنید، بدون نیاز به اتصال کابل شبکه و از طریق وای فای دستگاه خود را به اینترنت متصل نمایید و ظرفیت دستگاه خود را با اتصال اس دی کارت تا ۶۴ گیگابایت افزایش دهید.

می باکس
آی پی تی وی، آی پی مدیا

آی پی مدیا

آی پی مدیا تنها سولوشن آی پی تی وی و ویدیوی درخواستی صد در صد طراحی شده در ایران است و بزرگترین محصول دانش بنیان شرکت ایلا نرم افزار میباشد. آی پی مدیا محصولی مشتمل بر نرم افزارها و سخت افزارهایی است که امکان ارایه سرویس آی پی تی وی و ویدیوی درخواستی را برروی شبکه های بزرگ مخابراتی به صورت توزیع شده، با کیفیت بالا و کاملا پایدار را فراهم میاورد. آی پی مدیا امکان ارایه سرویس را برروی انواع دستگاههای سرویس گیرنده شامل ست تاپ باکس، تلویزیونهای هوشمند، انواع تلفنهای همراه هوشمند و وب سایت فراهم میاورد. هم اکنون بسیاری از سرویس دهنده های معروف آی پی تی وی و ویدیوی درخواستی از سولوشن آی پی مدیا جهت ارایه سرویس استفاده مینمایند.

آی پی تی وی برای هتلها

برای اولین بار سرویس آی پی تی وی برای هتلها با امکان ویژه بازیهای تلویزیونی ارایه میگردد. اکنون میهمانان نه تنها میتوانند در زمانهای فراغت خود از شبکه های تلویزیونی و ویدیوی درخواستی استفاده کنند، بلکه میتوانند از بازیهای پیشرفته تلویزیونی لذت ببرند. این سرویس به خصوص برای میهمانانی که کودکان خود را به همراه دارند، سرگرمی منحصر به فردی محسوب میشود. اضافه شدن چنین سرویسی به هر هتل، ارزش افزوده ارزشمندی برای هتل به ارمغان می آورد.