درباره ایلا نرم افزار

درباره شرکت ایلا نرم افزار

شرکت ایلا نرم افزار در سال 1380 فعالیت خود را آغاز و اهم سرمایه گذاری خود را برروی طراحی و توسعه سامانه های ارایه محتوا برروی بستر آی پی متمرکز نمود. این شرکت با تکیه کامل بر دانش بومی در سال 1386 فناوری سرویس محتوای صوتی و تصویری برروی بستر آی پی را توسعه داده و سامانه جدیدی را با نام تجاری آی پی مدیا طراحی، اجرا و به بازار عرضه کرد. در سال 1394 به منظور ارایه سرویس رسانه های تعاملی برروی بستر مذکور، شرکت ایلا نرم افزار اقدام به توسعه و آماده سازی زیرساخت ارایه سرویس صوت و تصویر درخواستی به یکصد هزار کاربر در فاز اول نموده است. هم اکنون شرکت ایلا نرم افزار تمرکز خود را برروی ارایه زیرساخت ارایه سرویس به سرویس دهندگان محتوای صوتی و تصویری قرار داده است.

کنسول بازی می باکس

متخصصین شرکت ایلا نرم افزار با تکیه بر شانزده سال تجربه در طراحی و تولید تجهیزات دیجیتال و نرم افزار و هشت سال تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی زیرساختهای ارایه محتوای صوتی و تصویری برروی بستر آی پی و طراحی و توسعه باکسهای تلویزیونی، در سال ۱۳۹۵ اقدام به طراحی و تولید اولین کنسول بازی در ایران نمود و سرانجام در ۲۹ تیرماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه الکامپ از آن رونمایی نمود. می باکس تنها یک کنسول بازی نیست و علاوه بر بازیهای تلویزیونی، استفاده از سرویسهای چند رسانه ای صوتی و تصویری و شبکه های تلویزیونی بر روی بستر آی پی را نیز امکانپذیر میسازد.

مشتریان و همکاران

شرکت ایلا نرم افزار افتخار دارد که هم اکنون تعداد بسیاری از سرویس دهندگان ویدیوهای درخواستی و آی پی تی وی معروف در ایران از زیرساخت های طراحی شده شرکت ایلا نرم افزار به منظور ارایه سرویس استفاده میکنند تعدادی نیز در حال پیوستن به این مجموعه میباشند. از جمله مهمترین آنها میتوان سرویسهای آی سیما، آفرینک، زاراک (آوابرید)، رسانه صبح امید را نام برد. هم اکنون ده سرویس دهنده دیگر نیز در حال پیوسن به جمع شرکتهای همکار ما میباشند.